Pojďte dál, vítejte v Bistru 34!

Bistro 34 je malá útulná restaurace, kde se od rána do večera můžete skvěle najíst. Vaříme pro vás z čerstvých surovin a bez chemických přísad. Vaříme zdravě, dobře a s láskou. Máme otevřeno celý den, a tak k nám můžete zajít na snídani, oběd, odpolední svačinu, čaj nebo kávu o páté i na večeři.

Naservírujeme snídani ranním ptáčatům i nočním sovám, které se probouzejí až později. U nás totiž posnídáte ráno od sedmi hodin až do dvou odpoledne.

Chystáte se na výlet na Malou Stranu, Karlův most nebo na Petřín? Chcete zdolat Petřínskou rozhlednu nebo se vydat Nerudovkou na Hradčany? Zatavte se u nás pro svačinku, kterou si vezmete s sebou. Celý den si můžete vybrat z několika druhů sendvičů, salátů, quichů, dortů či domácích limonád. Váš piknik v Petřínských sadech nebo v malostranských zahradách bude chutnat báječně.

V prostorách Bistra 34 také najdete příjemné místo pro soukromý či firemní večírek nebo obchodní jednání.

Co vám nabízíme

Z našeho jídelního lístku si vybere milovník šťavnatých steaků, ryb i ten, kdo dává přednost bezmasým pokrmům. Náš šefkuchař se nechává inspirovat právě probíhajícím ročním obdobím, a tak si v Bistru 34 vždy pochutnáte na tom, co má právě sezonu. Všechny aktuální dobroty hledejte v denní nabídce. Ve stálém menu pak najdete své oblíbené „stálice“, na které se můžete spolehnout, kdykoliv budete mít chuť.

Snídaňový lístek

Jídelní lístek

Nápojový lístek

 

Otevírací doba

Otevřeno máme každý den od 7.00–23.00.

Snídaně podáváme od rána do 12.00 hodin, v neděli do 14.00, takže si můžete klidně přispat a přijít na svůj „ranní“ šálek kávy později.

 

Kontakt

Bistro je umístěné v přízemí hotelové rezidence James House, vchod je přímo z ulice.

Bistro 34

Újezd 428/34

118 00 Praha 1

telefon: +420 775 779 548

e-mail: info@bistro34.cz

Přednosti:

Přednosti:

Zahnat hlad, uspokojit momentální chutě, posedět a poklábosit, probrat během oběda byznys nebo se bujaře poveselit na večírku, k tomu všemu vám Bistro 34 nabízí svůj prostor.

Flank steak je maso z hovězího pupku. Je křehoučké, šťavnaté, chutná skvěle, zvlášť když ho dobře naložíte a ugrilujete. A přesně takhle to v Bistu 34 děláme. Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní chuťové buňky.

Opečená slanina, sázené vejce, fazole, šťavnaté klobásky, žampiony a k tomu křupavý toast… Jak se to rýmuje? Chuťově výborně! To ví přece každý Angličan. Pravou anglickou snídani si můžete v Bistru 34 dopřát i vy. A nemusíte spěchat, u nás se snídá celé dopoledne a v neděli dokonce až do 14.00 hodin.

Co k bílému vínu? Kousek sýra? A co třeba zkusit něco jiného, třeba zapečené šneky? Nebo obráceně: k šnekům si dát sklenku bílého. Červené máme samozřejmě také. Tak co, sklenku, nebo lahev?

Sbíhají se vám sliny při pohledu na jahodový dortík? A co teprve, až uvidíte všechny zákusky od naší pekařky, nebudete vědět, který si dát dřív.

Nejste na sladké? Nevadí, upekli jsme pro vás k zakousnutí také něco slaného. Koho by nepotěšil vlahý slaný koláč zvaný quiche? Bude chutnat stejně dobře k obědu i ke svačině.

Co v parném létě osvěží nejvíce? Domácí limonáda! A u nás si můžete vybrat takovou, která nejen zažene žízeň, ale také potěší chuťové buňky. Zvolte tu, která vám nejlíp kápne do noty. Pardon! Do chuti!

Krémová konzistence, pravé lesní hříbky, parmazán a navrch kapka oleje z černých lanýžů, takové je rizoto v našem podání. Kouzlo jednoduchosti s neodolatelnou chutí!

Ať jste anglofil nebo frankofil, čerstvému voňavému křupavému croissantu ke kávě prostě neodoláte. Chcete se vsadit?